O firmie

Cube System Polska Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i projektowaniem elementów wyposażenia pojazdów szynowych, jednostek pływających i platform wiertniczych oraz  kompleksowym wykonawstwem fasad wentylowanych.

Wyprodukujemy zarówno mały właz rewizyjny jak i cały system podłogowy. Wyposażymy pojazdy szynowe, autobusy i statki w zabudowy ścian, sufitów, podłóg i wszystko inne czego potrzebujecie.

Jesteśmy prawdopodobnie jedyną firmą, która produkuje wszystko z materiałów typu sandwich – lżejszych niż materiały tradycyjne.

Dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu zdobytym na rynku krajowym i zagranicznym, oferujemy produkty i usługi najwyższej jakości.

Klient może zaproponować zarówno własne rozwiązania konstrukcyjne i design lub też zlecić ich przygotowanie naszej firmie. W dopasowaniu do potrzeb klienta jesteśmy bardziej elastyczni niż materiał, z którym pracujemy. W dodatku mamy strukturę płaską jak arkusz blachy, więc działamy błyskawicznie.

Co więcej, jeśli Klienci nie mają możliwości przechowywania produktów, oferujemy powierzchnię magazynową i dostarczamy towar zgodnie z zapotrzebowaniem.

Posiadamy atesty i świadectwa, które gwarantują naszym Klientom produkty zgodne z obowiązującymi normami i certyfikatami.